BAS Voetbal De Parel van de Polder

Stand BAS 2 2021/2022

Mannen Zaterdag - 3e klasse C

Uitslagen
8-junBatavia '90 2 - EFC '58 27 - 2
Stand
#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1Zeewolde 32014334561260
2Batavia '90 22012263866470
3VVOG 32011273564450
4Unicum 3209563244460
5SDV Barneveld 52010193153500
6Veensche Boys 3207672762530
7Elspeet 2208392754480
8SDC Putten 42063112133520
9Stroe 32062122039550
10BAS 22054111639573
11EFC '58 22045111641771

Bijgewerkt op: 13-6-2022 10:25:19
BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943

Privacy Policy voor leden

© 2001 - 2022 - BAS Voetbal Biddinghuizen
Realisatie: Internetcommissie
Sybit | Software op Maat