BAS Voetbal De Parel van de Polder

Links naar teams en tegenstanders

Teams
BAS 1 http://www.bas1.nl
BAS 2 http://www.bas2.nl
BAS 3 http://bas3.basvoetbal.nl/
BAS 4 http://bas4.basvoetbal.nl/
BAS 35+1 http://bas35.basvoetbal.nl/
BAS JO19-1 http://basjo19-1.basvoetbal.nl
BAS JO17-1 http://basjo17-1.basvoetbal.nl
BAS JO17-2 http://basjo17-2.basvoetbal.nl
BAS MO17-1 http://basmo17-1.basvoetbal.nl
BAS JO15-1 http://basjo15-1.basvoetbal.nl
BAS JO13-1 http://basjo13-1.basvoetbal.nl
BAS JO13-2 http://basjo13-2.basvoetbal.nl
BAS JO12-1 http://basjo12-1.basvoetbal.nl/
BAS JO11-1 http://basjo11-1.basvoetbal.nl
BAS JO11-2 http://basjo11-2.basvoetbal.nl
BAS JO10-1 http://basjo10-1.basvoetbal.nl/
BAS JO9-1 http://basjo9-1.basvoetbal.nl
Tegenstanders
Achilles 1894 Assen
Advendo '57 Ederveen
AFC Ajax Amsterdam
AFC Quick 1890 Amersfoort
AGOVV Apeldoorn
Albatross Ugchelen
Alcides Meppel
Almere FC Almere
Annaparochie St. Sint Annaparochie
AS'80 Almere
ASC '62 Dalfsen
ASC Waterwijk Almere
ASV Dronten Dronten
Avanti T. Twello
AVC Sexbierum
Avereest Balkbrug
Barneveld Barneveld
BAS Biddinghuizen
Batavia '90 Lelystad
Be Quick'28 Zwolle
Beatrix Hoenderloo
Beker/Inhaal/Oefen -
Bennekom Bennekom
Bergentheim Bergentheim
Berkum Zwolle
Beuningse Boys Beuningen GLD
Blauw Geel'55 Ede GLD
Blauw Wit'66 Holten
Blesse De De Blesse
Broekster Boys Damwoude
CCW '16 Wilp
CJV Deventer
Columbia Apeldoorn
Creil Creil
CSV '28 Zwolle
CSV Apeldoorn Apeldoorn
CSVC Coevorden
Dalfsen Dalfsen
De Kieviten Voorthuizen
De Merino's Veenendaal
De Treffers Groesbeek
De Zweef Nijverdal
Dieze West Zwolle
Dodewaard Dodewaard
DOS '37 Vriezenveen
DOS Kampen Kampen
DSV '61 Doornspijk
DTS '35 Ede GLD
DUNO D Doorwerth
DV Bolsward Bolsward
DVOV (Velp) Rozendaal
DVS '33 Ermelo Ermelo
EBC Oosterzee
Ede/Victoria vv Ede
EDON Zwolle
Eefde SP Eefde
Eerbeekse Boys Eerbeek
EFC '58 Ermelo
Elspeet Elspeet
Emmeloord SC Emmeloord
Emst Emst
Ens Ens
Enter Vooruit Enter
Epe Epe
ESA Arnhem
ESC Elburg
Espel sc Espel
Excelsior '31 Rijssen
EZC '84 Epe
FC Honka ry Espoo (Finland)
FC Meppel Meppel
FC Zenit 2G St. Petersburg, 197110, Rusland
FC Zutphen Zutphen
FC Zwolle Zwolle
Flevo Boys Emmeloord
Gazelle Nieuwland Dieren
Genemuiden SC Genemuiden
Glen Mills Wezep
Glind De De Glind
Go Ahead K. Kampen
Gramsbergen Gramsbergen
Grappenhall Sports FC Grappenhall, UK
Groen Wit'62 Apeldoorn
Harde 't 't Harde
Hardenberg '85 Hardenberg
Harskamp Harskamp
Hattem Hattem
Hatto Heim Hattem
Heeg Heeg
Heerde Heerde
Heerenbroek 's 's Heerenbroek
Heeten Heeten
Heino Heino
HHC Hardenberg
Hierden Hierden
Hoevelaken Hoevelaken
Hooglanderveen VV HOOGLANDERVEEN
Horst FC Horst
HSV de Zuidvogels Huizen
HTC Zwolle
Huizen Huizen
Hulshorst Hulshorst
IJsselmeervogels Spakenburg
IJsselstreek Deventer
IJVV IJsselmuiden
JOS Watergraafsmeer Amsterdam
K.S.V. Fortissimo Ede
Kagia Lisserbroek
Kampen Kampen
KCVO Vaassen
KGB Bovenkarspel
KHC Kampen
Klarenbeek SC Klarenbeek
Kloosterhaar Kloosterhaar
KVVA Amersfoort
Lelystad '67 Lelystad
Lemele Lemele
Lunteren Lunteren
Nagele Nagele
Nieuwleusen SV Nieuwleusen
Noord Veluwe Boys Hattemerbroek
NSC Nijkerk GLD
Nunspeet Nunspeet
Oene Oene
Olde Veste'54 d' Steenwijk
Olympia '28 Hasselt
Omniworld FC Almere
ONS Sneek Sneek
Ostrabeke Oosterbeek
Otterlo Otterlo
OVC '21 Ommen
OWIOS Oldebroek
OZC Ommen
Pinewood FC Crowthorne, RG40 3AQ (Engeland)
Prins Bernhard Uddel
Reaal Dronten Dronten
Renswoude Renswoude
RKO Rutten
Roda '46 Leusden
Rolder Boys Rolde
Rood-Wit '58 Putten
SC Buitenboys Almere
SC Gronitas Groningen
sc Heerenveen Heerenveen
SC Lemele Lemele
SC Rouveen Rouveen
SC Veluwezoom Velp
SCD '83 Dedemsvaart
SDC Putten Putten
SDS '55 Wekerom
SDV Barneveld Barneveld
SEH Heerde
Sint Joris Braamt
SKV Wageningen
Spakenburg Spakenburg
Sparta Nijkerk Nijkerk GLD
Sportclub Deventer Deventer
Stafford Rangers FC Stafford ST16 3BX (Engeland)
Steenwijkerwold SV Steenwijkerwold
Storica Zwolle
Stroe Stroe
SV CCW '16 Wilp
SV NVC Naarden
SVI Zwolle
SVM Marknesse
SVZW Wierden
Swift '64 Swifterbant
Terschuurse Boys Terschuur
Terwolde Terwolde
Teuge SP Teuge
Thornbury Falcons Thornbury BS35 1NA (Engeland)
Three Bridges Youth FC West Sussex RH17 6HF (Engeland)
Tollebeek vv Tollebeek
TOV Baarn
Towcester Juniors FC Towcester (Engeland)
Twello SV Twello
Unicum Lelystad
Urk Urk
USV Nieuwleusen
Vaassen Vaassen
Veensche Boys Nijkerkerveen
Veluwse Boys Garderen
VEVO Veessen
VHK Sint Jansklooster
Victoria Boys Apeldoorn
Vierhouten'82 Nunspeet
VIOS V. Vaassen
VRC Veenendaal
Vroomshoopse Boys Vroomshoop
VSCO '61 Oosterwolde GLD
VSW Zwolle
VV Dwingeloo Dwingeloo
VV Hoogeveen Hoogeveen
VVOG Harderwijk
VVOP Voorthuizen
Wapenveld Wapenveld
Watton United FC Watton, IP25 6EZ (Engeland)
Westervoort Westervoort
WHC Wezep
Wijhe '92 Wijhe
Wijthmen Zwolle
Wilsum Wilsum
Wissel Epe
Wodanseck Wolfheze
Wolvega FC Wolvega
Woodkirk Valley FC Woodkirk (Engeland)
WSV Apeldoorn
WVF Zwolle
WWNA Wenem Wiesel
WZC Wapenveld Wapenveld
ZAC Zwolle
Zalk Zalk
Zeewolde Zeewolde
Zuidvogels, HSV De Huizen
ZVV '56 Apeldoorn
Zwart Wit '63 Harderwijk
Zwolle SV Zwolle
Zwolsche Boys Zwolle
BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943
© 2001 - 2021 - BAS Voetbal Biddinghuizen
Realisatie: Sybit | Software op Maat
Internetcommissie BAS Voetbal