BAS Voetbal De Parel van de Polder

Programma BAS Voetbal

 Export programma naar Excel
Zaterdag 11 februari 2023  Gastheer: Jan Overeem
  Wedstrijd   Scheidsrechter V KK  
14:30  BAS 1 - Hulshorst 1 -  Celen 1 10 / 1  
12:15  BAS 2 - OWIOS 3 -  Eddy de Gier 2 9 / 2  
14:30  BAS 3 - Unicum 5 -  Henk Sio 2 8 / 3  
14:00  BAS MO20-1 - Swift '64 MO20-1 -  Floris Nap 3 6 / 5  
13:00  SDV Barneveld JO19-2 - BAS JO19-1 -  Vertrek: 11:15 uur  
10:00  Hulshorst JO14-1JM - BAS JO14-1 -  Vertrek: 08:50 uur  
09:00  BAS JO14-2 - CSV '28 JO14-3JM -  Amar Qasar 3 6 / 5  
10:30  BAS JO13-1 - WHC JO13-2 -  Bennet van Veen 2 8 / 3  
09:30  Lelystad '67 JO12-4 - BAS JO12-2 -  Vertrek: 08:30 uur  
08:30  ASV Dronten MO11-1 - BAS JO11-1 -  Vertrek: 07:30 uur  
11:00  BAS JO10-1 - Lelystad '67 JO10-3 -  Chris van Groningen 3B1 7 / 4  
08:45  Zwart Wit '63 JO8-1 - BAS JO8-1 -   
Zaterdag 18 februari 2023  Gastheer: Sietse de Boer
  Wedstrijd   Scheidsrechter V KK  
14:30  BAS 1 - Wilsum 1 -  1 10 / 1 V
14:30  Wilsum 2 - BAS 2 -  V
11:00  Nunspeet MO20-1 - BAS MO20-1 -   
Zaterdag 25 februari 2023
  Wedstrijd   Scheidsrechter V KK  
13:00  Hierden JO19-1 - BAS JO19-1 -  Vertrek: 11:30 uur V
09:00  BAS JO12-2 - Batavia '90 JO12-3 -  3a 8 / 3  
Zaterdag 4 maart 2023  Gastheer: Adri Nitrauw
  Wedstrijd   Scheidsrechter V KK  
16:00  Apeldoornse Boys 1 - BAS 1 -   
12:30  Unicum 2 - BAS 2 -   
14:30  BAS 3 - Unicum 6 -  3 8 / 3  
12:30  Horst FC JO19-1 - BAS JO19-1 -  Vertrek: 11:00 uur  
11:00  BAS JO16-1 - ZAC JO16-1JM -  Hein Grafhorst 2 7 / 4  
10:30  BAS JO14-1 - Batavia '90 JO14-1 -  3 9 / 2  
08:30  ASV Dronten JO14-3 - BAS JO14-2 -   
10:30  OWIOS JO13-1 - BAS JO13-1 -   
08:30  VVOG JO12-2JM - BAS JO12-1 -   
09:00  BAS JO12-2 - Lelystad '67 JO12-3 -  3b 7 / 4  
09:00  BAS JO11-1 - Batavia '90 JO11-3 -  3a 6 / 5  
10:30  BAS JO8-1 - Unicum JO8-2 -  3b 8 / 3  
Zaterdag 11 maart 2023  Gastheer: Tommy Dunnik
  Wedstrijd   Scheidsrechter V KK  
14:30  BAS 1 - Harde 't 1 -   
12:15  BAS 2 - EFC '58 2 -   
13:00  Batavia '90 4 - BAS 3 -  Vertrek: 11:45 uur  
14:00  BAS MO20-1 - ASV Dronten MO20-1 -   
11:45  BAS JO19-1 - SDC Putten JO19-1 -  Hein Grafhorst  
11:00  K.S.V. Fortissimo JO16-1 - BAS JO16-1 -   
10:00  Wissel JO14-1 - BAS JO14-1 -  Vertrek: 08:45 uur  
09:00  BAS JO14-2 - VVOG JO14-4 -   
10:30  BAS JO13-1 - VSCO '61 JO13-1 -   
09:00  BAS JO12-1 - Nunspeet JO12-2 -   
08:30  Go Ahead K. JO12-5 - BAS JO12-2 -  Vertrek: 07:30 uur  
09:00  DSV '61 JO11-1 - BAS JO11-1 -  Vertrek: 08:00 uur  
10:30  BAS JO10-1 - ASV Dronten JO10-4 -   
10:00  Nunspeet JO8-1 - BAS JO8-1 -   
Zaterdag 18 maart 2023  Gastheer: Jannick Klopman
  Wedstrijd   Scheidsrechter V KK  
14:30  WZC Wapenveld 1 - BAS 1 -   
14:30  VVOG 3 - BAS 2 -   
14:30  BAS 3 - DVS '33 Ermelo 8 -   
14:00  BAS MO20-1 - DVS '33 Ermelo MO20-1 -   
15:00  Zeewolde JO19-2 - BAS JO19-1 -  Vertrek: 13:30 uur  
10:45  BAS JO16-1 - Flevo Boys JO16-1 -   
10:30  BAS JO14-1 - Reaal Dronten JO14-1JM -   
09:45  ASV Dronten JO14-4 - BAS JO14-2 -   
11:35  Heerenbroek 's JO13-1 - BAS JO13-1 -   
09:00  BAS JO12-1 - Lelystad '67 JO12-2 -   
09:00  BAS JO12-2 - Swift '64 JO12-1 -   
10:30  BAS JO11-1 - Zeewolde JO11-7 -   
08:30  Batavia '90 JO10-2 - BAS JO10-1 -   
Zaterdag 25 maart 2023  Gastheer: Mart Muller
  Wedstrijd   Scheidsrechter V KK  
14:30  BAS 1 - ZVV '56 1 -   
12:15  BAS 2 - Nunspeet 3 -   
12:30  DOS Kampen 7 - BAS 3 -   
12:30  Zeewolde MO20-1 - BAS MO20-1 -   
11:45  BAS JO19-1 - Lunteren JO19-1 -   
12:30  AGOVV JO16-1 - BAS JO16-1 -   
09:00  OWIOS JO14-1 - BAS JO14-1 -  Vertrek: 07:55 uur  
09:00  BAS JO14-2 - Unicum JO14-3 -   
10:30  BAS JO13-1 - DOS Kampen JO13-2JM -   
BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943

Privacy Policy voor leden

© 2001 - 2023 - BAS Voetbal Biddinghuizen