BAS Voetbal De Parel van de Polder

Onnodig puntverlies BAS 1

zondag 7 oktober 2001
Onnodig puntverlies BAS 1

In een bij vlagen hard duel, kwam BAS 1 gisteren tegen Teuge niet verder dan een 0-0. Een stand die na de wedstrijd zorgde voor een tweeslachtig gevoel.

De eerste helft was duidelijk voor Teuge. Onrustig voetbal van de kant van BAS, leidde dan ook tot diverse kansen voor de gasten uit Teuge. Kansen die, dankzij goed keeperswerk van doelman Schaap, niet tot doelpunten gepromoveerd werden. Zelf kwam BAS nauwelijks in het spel voor. Het team van trainer Kragt heeft duidelijk nog moeite met het spelen van het door de trainer gewenste systeem.

De 2e helft liet een ander beeld zien. Bas kwam duidelijk gemotiveerd uit de kleedkamer. Dit leidde in de eerste 20 minuten tot een acceptabel niveau bij BAS. Voorzichtig werd zichtbaar waar het team naar toe werkt. "Je ziet dat in die eerste 20 minuten de ballen kort, direct en snel gespeeld worden. Dat zorgt er voor dat je meer tempo in je spel hebt. Dit was in eerste helft veel te laag", vertelt trainer Kragt. Het hogere tempo in de 2e helft leidde tot een aantal grote kansen voor respectievelijk Patrick Vaillant en Frank van Dekken. Na een uitstekende aanval en dito voorzet van Gerjan Westerhof, zorgde een ongelukkige balbehandeling van Patrick ervoor dat de bal voor een leeg doel naast geschoven werd. Enkele minuten later schoot Frank van Dekken, na weer een prima aanval, te gehaast in de handen van de doelman.

De hoofden van de Bas spelers hingen, na het laatste fluitsignaal, dan ook duidelijk naar beneden. Zaak is om de lijn van de eerste 20 minuten van de 2e helft vast te houden, want volgende week wacht VIOS uit Vaassen.

BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943

Privacy Policy voor leden

© 2001 - 2025 - BAS Voetbal Biddinghuizen