Voorbeschouwing BAS 1
vrijdag 11 december 2009
Morgen staat voor BAS de eerste wedstrijd in de terugronde op het programma. De eerste seizoenshelft is goed verlopen en na 11 wedstrijden staat BAS op een vierde plek.
De tegenstander van zaterdagmiddag, DSV uit Doornspijk, beleeft een tot nu toe teleurstellend seizoen. De ploeg is afkomstig uit de 2e klasse, maar kan dit niet waarmaken. Na eveneens 11 wedstrijden staat de ploeg op een zevende plek.
Voor BAS is het zaak om vooral bij de eerste vijf te blijven. Op dit moment is de voorsprong op nummer vijf Zeewolde zes punten. Zeewolde moet naar Ermelo voor de lastige uitwedstrijd bij EFC’58. Kansen voor BAS dus om weer wat punten uit te lopen.
De wedstrijd BAS – DSV’61 of andersom is al 11 keer gespeeld. Drie hiervan werden er gewonnen door BAS en zes door DSV. De laatste ontmoeting was in de tweede wedstrijd van dit seizoen. BAS won in Doornspijk moeizaam met 2-3, en de drie punten gingen mee naar Biddinghuizen. Al met al is DSV een ploeg die BAS niet zo goed ligt. Het fysieke spel van de mannen van de Veluwe zorgt bij de Biddinghuizer ploeg altijd voor hoofdbrekens. Het is zaak om de drie punten te pakken, omdat die wel eens heel belangrijk kunnen zijn in de strijd om nacompetitie.
Balsponsor van deze wedstrijd is:
Autorijschool Kooij & Wallet
Het Lamoen 20, 8256 DN Biddinghuizen.
- 23-12Oliebollentoernooi komt er weer aan
- 21-12Terugblik eerste seizoenshelft BAS C1
- 19-12BAS E1 wil Revanche!
- 18-12Geen Oud Papier
- 16-12BAS F2 grote winnaar!!
- 14-12BAS Voetbal verlengt contracten trainers
- 13-12Strafschop beslist wedstrijd BAS - DSV
- 12-12Uitslagen 12 december
- 11-12Voorbeschouwing BAS 1
- 10-12Voorbeschouwing jeugdvoetbal
- 09-12BAS F4 keert terug bij BAS
- 05-12GEMA apparatenbouw BV toegevoegd aan rij Vrienden
- 05-12Uitslagen 5 december