BAS tegen SEH op plek des onheils
vrijdag 14 september 2012BAS speelt zaterdag de derde competitiewedstrijd uit bij SEH in Heerde, de plek waar BAS in 2007 door een nederlaag het kampioenschap in de vierde klasse verspeelde. Na de overwinning in de derby tegen Swift is het zaak om die prestatie een vervolg te geven en drie punten te pakken tegen de promovendus. De selectie is voor zaterdag zo goed als blessurevrij, waardoor Rick Aernaudts, Kevin Klein Schaarsberg, Remon Claassen en Kay-Marnix Oomen aanhaken bij BAS 2.
BAS kende een slechte seizoenstart uit bij Terschuurse Boys(4-0), maar herstelde dit vorige week op prima wijze tegen buurman Swift ‘64(4-1). Voor tegenstander SEH begon de competitie voortvarend, want de ploeg won de eerste wedstrijd met 2-1 van Hatto Heim. Vorige week ging SEH op bezoek bij degradant Advendo ‘57. Dit bleek andere koek, want de ploeg uit Heerde ging met maar liefst 6-0 onderuit, waardoor BAS en SEH na twee wedstrijden op een gelijk aantal punten staan.
Trainer John Kamphuis kan beschikken over een bijna voltallige selectie, want ook Kay-Marnix Oomen en Danny Mol zijn weer fit genoeg om te spelen. Oomen doet dit zaterdag met BAS 2 in ’t Harde, Danny Mol voegt zich weer bij de eerste selectie. Naast Oomen gaan ook Remon Claassen, Rick Aernudts en doelman Kevin Klein Schaarberg met het tweede elftal mee. Jelle Oosterkamp is als enige nog wel geblesseerd. BAS en SEH kwamen elkaar in de historie veelvuldig tegen. Al zeventien keer speelden de ploegen tegen elkaar, waarvan BAS er acht won. SEH ging zes keer met de zege aan de haal, drie keer werden de punten gedeeld. De meest pikante ontmoeting was die van 28 april 2007. BAS kwam naar Heerde om daar het kampioensfeest in de vierde klasse te vieren, maar dat feest ging niet door. De ploeg kwam wel tot twee keer toe op voorsprong, maar uiteindelijk won SEH met 3-2 en ging het kampioenschap destijds naar Vierhouten ‘82.
BAS moet de goede prestatie van vorige week zien door te trekken. Met een voltallige selectie is BAS het aan zichzelf verplicht om drie punten mee naar Biddinghuizen te nemen, zodat het gat tussen de bovenste ploegen en BAS niet te groot gaat worden. SEH wil de grote nederlaag van vorige week uiteraard van zich af spelen en in eigen huis opnieuw voor de drie punten gaan. De wedstrijd in Heerde begint zaterdag om 14.30 uur en staat onder leiding van Dhr. B van ’t Goor.
Fijne wedstrijd!
- 30-09BAS heeft aan helft voldoende voor zege
- 30-09Onze scheids, mijn held!
- 29-09Uitslagen 29 september
- 28-09BAS kruist de degens met Hatto Heim
- 26-09Met spoed gezocht: leider BAS E4
- 23-09BAS is Advendo knap de baas en wint
- 22-09Uitslagen 22 september
- 21-09BAS gaat strijd aan met koploper
- 21-09Programmablad laat op zich wachten
- 20-09Jaap Stam heeft vroeger bij BAS gevoetbald
- 19-09De kop is eraf!
- 16-09BAS blijkt hardleers en verliest punten
- 15-09Uitslagen 15 september
- 14-09BAS tegen SEH op plek des onheils
- 13-09Screens beschermen kantine tegen zon
- 12-09Schrijf je in voor de BAS Voetbalmanager
- 09-09BAS opnieuw de baas in derby
- 08-09Uitslagen 8 september
- 07-09Strijden om eer en vooral de punten
- 07-09Geen programmaboekje rond derby
- 06-09Trainingsschema seizoen 2012-2013
- 06-09Volgend weekend: Start Grote Club Actie
- 06-09Jonger Oranje Talentendagen
- 05-09A.S. Zaterdag: Oud papier
- 04-09Waar is de tas van Tim?
- 03-09Gezocht: Trainer/Coach Dames 1
- 01-09Debacle voor BAS in seizoensouverture
- 01-09Wedstrijden 1 september