BAS oefent thuis tegen CSV ‘28
donderdag 22 november 2012De competitie in de derde klasse B ligt voor de meeste ploegen een zaterdag stil en daar maakt BAS gebruik van door zaterdag te oefenen tegen een andere derdeklasser, het Zwolse CSV ’28. BAS maakt zich op voor het thuisduel tegen Terschuurse Boys en hoopt daarvoor in CSV een goede sparringpartner te hebben.
De Biddinghuizer ploeg behaalde afgelopen zaterdag een moeizame 2-1 overwinning op Stroe, maar naderde koploper Zeewolde door de zege tot op een punt. Zeewolde verloor uit bij DSV ’61 met 4-3 en ook nummer twee Advendo verloor van Terschuurse Boys(1-2). Hierdoor staat BAS in punten gelijk met Advendo en staat het in de tweede periode op een punt achterstand van koploper Terschuurse Boys, de tegenstander van volgende week.
CSV ’28 komt uit in de derde klasse C van het zaterdagvoetbal en kende daarin een matige competitiestart. Na vijf wedstrijden had de Zwolse ploeg pas zes punten verzameld, maar vervolgens verloor de ploeg alleen nog maar van koploper SC Lutten(2-1). Op dit moment staan de Zwollenaren met zestien punten uit elf wedstrijden op een zesde plaats. Een ietwat teleurstellende positie voor CSV, want de afgelopen twee seizoen eindigde de ploeg op een tweede en derde plaats in ‘3C’. Afgelopen zaterdag ging de ploeg op bezoek bij stadsgenoot HTC en won het op simpele wijze: 0-2.
BAS en CSV ’28 stonden in het verleden pas twee keer tegenover elkaar. Vorig seizoen ging BAS met een gehavende ploeg op bezoek in Zwolle, waar er ook in vriendschappelijk verband werd gespeeld. BAS verloor daar met 2-0. Eerder in het seizoen kwam CSV op bezoek in Biddinghuizen en won het vlaggenschip in het kader van de beker met maar liefst 4-1. De Biddinghuizense doelpunten werden destijds gemaakt door Stefan Tolhoek, Tom Drent, Jeroen Boshuizen en de inmiddels vertrokken Marc Rijneveld.
Terwijl BAS en CSV ’28 oefenen, worden er in de derde klasse B zaterdag twee inhaalduels gespeeld. In Swifterbant spelen Swift en Hatto Heim hun gestaakte wedstrijd uit, waarbij er met een 1-2 tussenstand nog elf minuten worden gespeeld. Ook spelen De Glind en SDS ’55 een inhaalduel. De oefenwedstrijd tussen BAS en CSV wordt gespeeld op Sportpark De Schelp en begint om 14.30 uur. Fijne wedstrijd!
- 29-11BAS aast op revanche tegen angstgegner
- 28-11Hein Grafhorst nieuwe voorzitter TC
- 26-11BAS F1 overtuigend kampioen
- 26-11Ruime oefenzege op CSV
- 24-11Uitslagen 24 november
- 22-11BAS oefent thuis tegen CSV ‘28
- 21-11Uitslagen 21 november
- 20-11Uitslagen 19 november
- 20-11BAS F1 heeft iets te vieren
- 19-11Sinterklaas komt naar BAS!
- 19-11Kerstklaverjassen 2012
- 18-11Doelman Schaap kan het nog steeds
- 17-11Uitslagen 17 november
- 17-11Nieuwe bordsponsors
- 16-11BAS moet zegereeks Stroe doorbreken
- 16-11Woud Tegelwerken & All-in-installatie sponsors C1
- 15-11Contract voor verzorgers BAS Voetbal
- 11-11‘Wij konden vandaag geen vuist maken’
- 10-11Uitslagen 10 november
- 09-11BAS speelt derby om plaats twee
- 07-11BAS E2 gaat naar FC Utrecht - FC Twente
- 06-11Eerste Klusdag BAS Voetbal mooi resultaat
- 05-11Oud papier ophalen
- 04-11BAS laat geen spaan heel van EFC
- 03-11Uitslagen 3 november
- 02-11BAS in eigen huis tegen EFC ‘58
- 01-11Op de foto!