BAS Voetbal De Parel van de Polder

Gehavend BAS hoopt op ommekeer

vrijdag 24 april 2015

Het eerste elftal van BAS uit Biddinghuizen speelt zaterdagmiddag een thuisduel tegen nummer acht OWIOS. Met nog drie reguliere competitiewedstrijden voor de boeg is het zaak om punten te gaan pakken en de neerwaartse spiraal te keren. Al is het alleen maar om met een goed gevoel aan de nacompetitie te beginnen.



Een thuiswedstrijd en in thuiswedstrijden is alles anders. BAS pakte dit seizoen slechtst zes punten op vreemde bodem, terwijl het thuis al vijftien punten over de streep trok. Daarbij komt dat drie van de zes punten op onbekend terrein werden gehaald bij OWIOS. Interim-trainer Wout Sleurink moet het zaterdag wel weer doen met een uiterst smalle selectie. Aanvoerder Stefan Tolhoek kan nog altijd niet spelen en aanvaller Christiaan Grin is de rest van het seizoen afwezig. Hij besloot zondag om toch op wereldreis te gaan en komt zodoende niet meer in actie. Daarnaast is Robby Bartels geschorst.

De opponenten van OWIOS hebben een uiterst succesvolle reeks achter de rug. De Oldebroekers verkeerden net na de jaarwisseling nog in degradatiegevaar, maar doen inmiddels volop mee in de strijd om promotie. De groene formatie staat op een achtste positie en wist tot ieders verbazing de tweede periode te winnen. Zodoende is het geplaatst voor de nacompetitie, al moet het dan wel uit de greep van het degradatiespook blijven. Bij winst op BAS lijkt dat definitief in de knip.

BAS en OWIOS kwamen elkaar, voor zover de statistieken bekend zijn, alleen dit seizoen in competitieverband tegen. In een ver verleden kruisten de beide eerste elftallen wel de degens, maar daar is weinig over bekend. Eerder dit seizoen ging BAS in Oldebroek met een zege aan de haal. OWIOS was destijds wel de betere partij, maar vergat dat uit te drukken in de score. In de tweede helft kwam Nabil Essaddouqi plots in scoringspositie en met een bekeken lob produceerde hij het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.


Aanvoerder Stefan Tolhoek is nog altijd geblesseerd.

Het is zaterdag de vraag hoe BAS de nieuwe tik van afgelopen week heeft verwerkt. De selectie is uiterst smal en daarnaast treft het ook nog een tegenstander in goede vorm. Punten zijn echter wel gewenst, om zo ESA op voldoende afstand te houden. Het duel op De Schelp begint zaterdag om 14.30 uur en staat onder leiding van scheidsrechter Rutgers. Fijne wedstrijd!

Tekst: Wouter Foppen
Foto's: BAS Selectie Fotopagina

BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943

Privacy Policy voor leden

© 2001 - 2025 - BAS Voetbal Biddinghuizen