BAS Voetbal De Parel van de Polder

BAS o-23 verliest finale in Marknesse

zaterdag 13 juni 2015

BAS o-23 speelde vandaag het befaamde o-23 toernooi in Marknesse. Dit jaar waren alle oud-winnaars uitgenodigd. BAS bereikte dit jaar (met een erg jonge selectie) de finale, maar dolf daarin het onderspit tegen thuisploeg SV Marknesse.

BAS trad aan met een jeugdige selectie: met liefst 6 A-junioren. Er waren ook 2 dispensatiespelers: Bas Suidgeest en Nabil Essadouqi.

BAS won het toernooi eerder in 2009 en 2010. Dit jaar was de 20e editie, en naast BAS namen o.m. thuisploeg SV Marknesse, DESZ en het poldercupteam (rest Noord-Oostpolder, de winnaar van vorig jaar) deel.

De dag was een slijtageslag. Eerst werd DESZ met 4-1 verslagen, daarna verloor BAS van SV Marknesse (1-0) en werd gewonnen van TONEGO (1-0). In de halve finale werd de winnaar van vorig jaar (het Poldercupteam) verslagen, na penalty's. Keeper Sander Westdijk stopte drie strafschoppen, nadat na 30 minuten 1-1 op het bord stond. De krachten waren daarmee echter te zeer weggevloeid, want in de finale bleek SV Marknesse uiteindelijk verdiend de sterkste (2-0 verlies).

Hiermee is er nu echt een einde gekomen aan seizoen 2014/2015. Volgende week volgt dan nog een (informele) seizoensafsluiting: de familiedag.

BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943

Privacy Policy voor leden

© 2001 - 2025 - BAS Voetbal Biddinghuizen