BAS Voetbal De Parel van de Polder

HMS & Polder TEAK nieuwe bordsponsoren

vrijdag 21 oktober 2016
HMS & Polder TEAK nieuwe bordsponsoren

Hoogeveen Multi Service (HMS) en Polder TEAK hebben zich als bordsponsor verbonden aan BAS Voetbal. De beide bedrijven, die zijn gevestigd aan de Ploegschaar 54 in Biddinghuizen, beschikken sinds kort over een half bord, naast elkaar. "Het is weer een mooie toevoeging aan de groep bestaande bordsponsoren. Wij zijn zeer blij met de komst van HMS en Polder TEAK", laat Gerard Zonneveld van de sponsorcommissie weten.



Het erkende loodgieter- en installatiebedrijf Hoogeveen Multi Service (HMS) is sinds 2011 gevestigd aan de Ploegschaar 54. Eigenaar Richard Hoogeveen is gespecialiseerd in aan- en verbouw, installatie en renovatie. "Bij veel verbouwingen en/of renovaties komt vaak meer kijken dan u vooraf had kunnen bedenken. Op alle vragen aangaande bouwplannen kan hij u van een gedegen advies voorzien. Van een kleine aanpassing tot een flinke renovatie, van een leiding verleggen tot een complete renovatie van de badkamer", legt Hoogeveen uit.

In het magazijn van HMS begon Kirsten, Richard's echtgenote, twee jaar geleden een webwinkel met sfeervolle (oude) teakhouten meubels. Naast (boeken)kasten, tafels, stoelen en banken heeft het bedrijf ook veel kleinmeubelen en woonaccessoires. De webwinkel is te vinden op www.polderteak.nl. "Omdat teakhout een natuurproduct is, is elk meubelstuk qua kleur en tekening van het hout uniek. Daarom zijn wij iedere zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur geopend en kunt u zelf een kijkje nemen", aldus Kirsten.

BAS Voetbal bedankt HMS & Polder TEAK voor het sponsoren van een bord en hoopt op een prettige samenwerking!

Sponsorcommissie BAS Voetbal

BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943

Privacy Policy voor leden

© 2001 - 2025 - BAS Voetbal Biddinghuizen