BAS Voetbal De Parel van de Polder

BAS-shirts krijgen tweede leven in Roemenië

dinsdag 7 maart 2017

Een prachtige foto vanuit het Roemeense Haranglab. BAS Voetbal schonk gebruikte shirts aan een organisatie in Roemenië en die blijken goed terecht te zijn gekomen. Op de desbetreffende foto een oud shirt van onze F2, gedragen door kinderen uit het dorp. "Fantastisch dat de shirts zo een tweede leven krijgen", zegt shirtsponsor Cor van het Hof.

De organisatie meldt nog dat er meer BAS-kleding naar Roemenië is gegaan. "We zijn met zes volwassenen, in drie volgeladen auto’s, afgereisd naar Roemenië. Daar hebben we verzamelde kleding en broden uitgedeeld aan de bewoners van Haranglab. Een groot deel van de kleding bestond uit trainingspakken en shirts van voetbalclub BAS uit Biddinghuizen. We hopen dat stukje bij beetje de bewoners van Haranglab, maar vooral de kinderen daar een beter bestaan krijgen. Namens alle betrokkenen nogmaals dank voor uw bijdrage."

Namens BAS Voetbal is Gerard Zonneveld van de sponsorcommissie trots op het feit dat de gebruikte shirts op een heel waardige manier hergebruikt worden. "Het afgelopen jaar hebben een groot aantal sponsoren shirts, trainingspakken, coachjassen en sporttassen aan onze vereniging geschonken. Voor wat betreft de oude spullen hebben we een mooie bestemming gekozen. De foto van de kinderen in de oude kleding zegt eigenlijk alles. Prachtig!"



BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943

Privacy Policy voor leden

© 2001 - 2025 - BAS Voetbal Biddinghuizen