BAS Voetbal De Parel van de Polder

Reminder: Kom naar de sponsoravond!

zaterdag 13 mei 2017

BAS Voetbal organiseert op vrijdagavond 19 mei de traditionele sponsoravond. Op deze avond zijn sponsoren en leden van de 50 €uro Club welkom in ’t Bastion, om onder andere te luisteren naar topscheidsrechter Bas Nijhuis. Hij is de gastspreker. “Wij kijken er al enorm naar uit en hopen dat er veel sponsoren aanwezig zijn”, zegt Gerard Zonneveld van de sponsorcommissie.

De sponsoravond van BAS Voetbal is inmiddels vaste prik. Jaarlijks worden de sponsoren en de leden van de 50 €uro Club uitgenodigd om gezamenlijk een leuke avond te beleven. Zo kwamen eerder Jan van Halst en Foppe de Haan al naar Biddinghuizen om de sponsoren hun verhalen te laten horen. Ook dit jaar is het de club weer gelukt om een mooie naam naar de club te halen. Scheidsrechter Bas Nijhuis komt naar De Schelp. “Daar zijn we enorm blij mee. Het belooft dan ook een hele leuke avond te worden”, weet Zonneveld.

De sponsoravond vindt plaats op vrijdag 19 mei en is toegankelijk voor sponsoren, leden van de 50 euro club, ereleden en leden van verdienste. Iedereen heeft inmiddels een uitnodiging ontvangen, waarna men zich kan aanmelden via aanmelden.basvoetbal.nl. “Natuurlijk is er ook weer de gelegenheid om, onder het genot van een hapje en een drankje, te netwerken met andere ondernemers”, laat BAS Voetbal nog weten.

Sponsorcommissie BAS Voetbal

BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943

Privacy Policy voor leden

© 2001 - 2025 - BAS Voetbal Biddinghuizen