Strandpaviljoen Bremerbaai sponsort BAS Voetbal
woensdag 14 februari 2018BAS Voetbal heeft onlangs opnieuw een bordsponsor aan zich weten te binden. Dick Boshuizen van Strandpaviljoen Bremerbaai heeft met een bord langs het hoofdveld zijn steun vormgegeven. “Wij zijn erg blij met deze toevoeging en bedanken Dick enorm voor zijn vertrouwen in onze club”, vertelt voorzitter Huib van Os.
Dick Boshuizen komt oorspronkelijk van de Veluwe. Sportpark De Schelp kent hij dan ook voornamelijk als speler in het groen en wit van voetbalclub Vierhouten ’82. De horeca zit in zijn bloed en zo maakte hij een uitstapje van negen jaar naar het Zeeuwse Zoutelande. Daar runde hij eveneens een strandpaviljoen. In 2016 kwam hij terug en opende hij de deuren van het gloednieuwe Strandpaviljoen Bremerbaai in Biddinghuizen.
Of je vanuit Biddinghuizen een rondje langs het Veluwemeer fietst of een dagje op het strand van het zomerweer wilt genieten, Strandpaviljoen Bremerbaai is bij uitstek de plek om je dag, in een ontspannen sfeer, te beginnen of af te sluiten. “Zo’n dagje naar het strand is natuurlijk niet compleet zonder lekker eten en drinken", vertelt Boshuizen enthousiast. “Ook bij iets slechter weer ben je bij ons aan het juiste adres. Bovendien hebben we veel ervaring met verschillende feesten, zoals bruiloften en bedrijfsuitjes. Of het nu gaat om een strandbarbeque, een uitgebreid warm & koud buffet of een arrangement op maat, alles is bij Strandpaviljoen Bremerbaai mogelijk.”
Tijdens de wintermaanden is het paviljoen op zaterdag en zondag geopend, maar vanaf april elke dag vanaf 11.00 uur. Meer informatie over deze sponsor kun je krijgen via info@bremerbaai.nl.
Sponsorcommissie BAS Voetbal
- 28-02Alle competitiewedstrijden afgelast
- 26-02Zaalvoetballen in Koetshuis
- 25-02Alle trainingen deze week afgelast
- 24-02Alle thuiswedstrijden afgelast, kantine los
- 23-02Programma zaterdag 24 februari
- 20-02BAS kan niet profiteren
- 19-02Van het Hof Administratie breidt sponsoring uit
- 17-02Uitslagen zaterdag 17 februari
- 16-02Profiteren?
- 15-02Balsponsor: Verkeersschool Kooij & Wallet
- 14-02Trainingen JO8, JO9 en JO11 afgelast
- 14-02Strandpaviljoen Bremerbaai sponsort BAS Voetbal
- 12-02Vrijdag jeugdbingo in de kantine
- 09-02Uitslagen zaterdag 10 februari
- 08-02Bijeenkomst voor leiders en trainers jeugd
- 07-02Trainingen woensdag afgelast
- 07-02Gehele pupillenvoetbal via wedstrijdzaken-app
- 06-02Fruitbedrijf Van Riel sponsort BAS JO13-2
- 05-02Trainingen JO8, JO9 en JO11 afgelast
- 05-02BAS sleept de winst uit het vuur
- 03-02Uitslagen zaterdag 3 februari
- 02-02Goede serie vervolgen
- 01-02Balsponsor: Massagepraktijk en Advies BodyCircle