BAS Voetbal De Parel van de Polder

Balsponsor: Johan Tolhoek

donderdag 29 maart 2018

De balsponsor voor de tiende thuiswedstrijd van het lopende seizoen is zaterdag Johan Tolhoek. Deze vrijwilliger van onze club is beter bekend als de vader van Martijn, Stefan en Jeroen, die allen in de seniorenafdeling van BAS actief zijn. Johan zelf is actief binnen de klussenclub van BAS en ook zorgt hij ervoor dat onze velden mollenvrij blijven.

De balsponsor voor de tiende thuiswedstrijd van het lopende seizoen is vanmiddag Johan Tolhoek. Deze vrijwilliger van onze club is beter bekend als de vader van Martijn, Stefan en Jeroen, die allen in de seniorenafdeling van BAS actief zijn. Johan zelf is actief binnen de klussenclub van BAS en ook zorgt hij ervoor dat onze velden mollenvrij blijven.

Johan is van beroep boer, maar geniet inmiddels ruimschoots van zijn vrije tijd. Die tijd verdoet hij graag op het voetbalveld, want bij de klussenclub is hij maar wat vaak te vinden. Het opruimen van de kleedkamers is een van de taken waar Johan zich mee bezig houdt. Daarnaast is hij druk met het vangen van mollen, waardoor er geen molshopen op de velden te vinden zijn.

Ook is Johan druk met het volgen van zijn zoons Martijn, Stefan en Jeroen. Alle drie speelden ze ooit in ons eerste elftal, maar op dit moment is alleen Stefan nog actief in het vlaggenschip. Vader Jo is vrijwel altijd van de partij en ook de wedstrijden van het tweede, het team van Jeroen, laat hij amper schieten. Martijn is inmiddels aan het afbouwen in BAS 4, waar hij nog met regelmatig zijn gouden linker etaleert.

Uiteraard hopen we dat de bal van Johan Tolhoek zaterdag vele malen in het net van ESC ploft!

BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943

Privacy Policy voor leden

© 2001 - 2025 - BAS Voetbal Biddinghuizen