BAS Voetbal De Parel van de Polder

Hoofdprijs bingo: win een voetbalreis!

maandag 16 april 2018

De evenementencommissie van BAS Voetbal organiseert aankomende zaterdag opnieuw weer een bingo. Bingobazen Jan Overeem en Fred Knippenborg hebben inmiddels besloten dat er ook rond deze editie wordt gestreden voor een voetbalreis ter waarde van 400 euro!

De avond staat onder leiding van bingobazen Jan Overeem en Fred Knippenborg en begint om 20.00 uur. Aangezien de bingo de afgelopen jaren een groot succes was, hopen de twee organisatoren ook dit jaar op vele deelnemers! Met één boekje kun je vier rondes meedoen, een boekje kost tien euro. Neem ook je familieleden(16+) mee en maak er een gezellige avond van!

Voetbalreis
Er wordt zaterdag gestreden om een voetbalreis ter waarde van 400 euro. "Je kunt zelf de reis samenstellen en bepalen wanneer je gaat. Op het moment van boeken dragen wij zorg voor het uitkeren van de prijs. Het moet uiteraard wel een voetbalgelateerde reis zijn. Wij denken dat we daarmee weer een leuke hoofdprijs hebben”, zeggen Overeem en Knippenborg.

Over de andere prijzen wordt later deze week meer bekendgemaakt.

Evenementencommissie BAS Voetbal

BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943

Privacy Policy voor leden

© 2001 - 2025 - BAS Voetbal Biddinghuizen