Eerste jeugdkamp BASvoetbal groot succes
woensdag 6 augustus 2003
Het eerste BAS-Voetbal jeugdkamp welke gehouden werd van 28 juli t/m 1 augustus is een groot succes geworden.
Het jeugdkamp werd gehouden op en rond de terreinen van ’t Campvelt te Doornspijk. De leeftijd van de deelnemende jeugd varieerde van 6 t/m 17 jaar. 48 jeugdleden hadden zich opgegeven voor het jeugdkamp BASvoetbal.
Vermoeiende start
De negenkampDagelijks waren er diverse activiteiten georganiseerd. De eerste dag startte direct met een negenkamp waar de jeugdleden in gemixte groepen 9 spelonderdelen moesten spelen. De avondactiviteit was meteen een vermoeiende activiteit. De jeugd werd rond Doornspijk gedropt en moest de weg terug zien te vinden. Vooral de B-junioren kregen het zwaar te verduren, na meer dan 3 uur lopen was de locatie weer gevonden.
RIGHT160https://www.basvoetbal.nl/loadimage.aspx?width=150&url=https://www.bhznet.net/images/bas_jeugdkamp/jeugdkamp2003_22.jpg[/foto]
Hooghouden tijdens de puzzeltochtDe puzzeltocht van de dinsdag was een prima opvolgende activiteit. Ook nu was vele kilometers lopen de hoofdactiviteit. Uiteraard werd dit afgewisseld met een aantal spelonderdelen onderweg. De jongste jeugd mocht ’s middags lekker afkoelen in het zwembad maar de oudere jeugd kon ook ’s middags weer flink aan de bak voor deel twee van de puzzeltocht. De avondactiviteit bestond ditmaal uit een dierengeluidenspel. In een bos moest de jeugd de door de begeleiding uitgebeelde dieren opsporen.
Vossenjacht, F-jeugd naar huis
Boswachter Henk tijdens de VossenjachtOp de woensdag werd er ’s ochtends een ouderwetse vossenjacht gehouden. De verklede begeleiders vormden een mooi decorstuk rond Doornspijk. In de middag kwamen diverse ouders een kijkje nemen bij de survivaltocht. Zaklopen, spijkerbroekhangen, de stormbaan en een proefspel waren een aantal van de activiteiten die uitgevoerd moesten worden. Voor de F-jeugd was de woensdag het einde van het jeugdkamp, zij mochten met vader en moeder terug naar Biddinghuizen.
Begeleiders te sterk
RIGHT160https://www.basvoetbal.nl/loadimage.aspx?width=328&url=https://www.bhznet.net/images/bas_jeugdkamp/jeugdkamp2003_41.jpg[/foto]
Routine gaf de doorslagDe B/C-jeugd had ’s avonds echter nog een belangrijke activiteit voor de boeg: een voetbalwedstrijd van 2 maal 45 minuten tegen de begeleiders van het jeugdkamp. Scheidsrechter Tino Bies zag de jongeren al vrij snel op een 2-0 voorsprong komen en de jeugd nam alvast een voorschot op de hatelijke opmerkingen richting de begeleiding. De begeleiders gooiden nu echter hun routine in de strijd en kwamen nog voor rust terug tot 2-2. De uiteindelijke uitslag was 6-3 voor de begeleiders.
De dag werd afgesloten met levend stratego. Na een zware dag zou je verwachten dat de jeugd snel moe zou zijn maar niets was minder waar. Als het stratego op een bepaald moment niet was stop gezet was de jeugd nu waarschijnlijk nog bezig.
4x4, verkeerspuzzeltocht en SuperSlinger
De donderdag startte met een verkeerspuzzeltocht, waarbij de jeugd via verkeersborden en een 2-tal spelen de route moest vinden.De middagactiviteit bestond uit SuperSlingerSlangPamper en een 4x4 voetbaltoernooi. Dit vond plaats op de voetbalvelden van DSV.

SuperSlingerSlangPamper
Bonte Avond

Bob de BouwerTijdens de avond werd er door alle leeftijdsgroepen en begeleiding een act opgevoerd tijdens de Bonte Avond. Ook werden er prijzen uitgereikt aan de best presterende jongere per leeftijdscategorie.
En weer naar huis
Vrijdag was de dag om weer naar Biddinghuizen terug te gaan. Na een tussenstop op het strand bij het Veluwemeer was de jeugd rond 16.30 uur weer terug in Biddinghuizen.

Een jeugdkamp met een mix aan voetbal, andere activiteiten, de nodige vrije tijd en heel veel plezier voor zowel jeugd als begeleiding en organisatie. Er kan geconcludeerd worden dat het eerste jeugdkamp BASvoetbal zeer geslaagd is en volgend jaar zeker een vervolg zal gaan krijgen.
Jeugd, begeleiding en sponsoren BEDANKT!!!!
Klik hier voor foto's van het Jeugdkamp (1)
Klik hier voor foto's van het Jeugdkamp (2)
Klik hier voor foto's van het Jeugdkamp (3)
- 31-08Uitslagen 30 augustus
- 28-08BAS Voetbal zoekt leiders
- 26-08Spelmorgen groot succes!
- 25-08BAS maatje te groot
- 23-08BAS 2 heeft geen enkele moeite met de A1
- 20-08Uitslagen 19 augustus
- 20-08Dubbel verlies voor BAS
- 20-08Urk 3 maatje te groot voor slordig BAS 2
- 18-08BAS 2 verslaat Hierden 2
- 18-08Supercoach bij BAS Voetbal
- 16-08Uitslagen 16 augustus
- 16-08BAS 2 verliest tweede oefenpartij
- 16-08Achilles verslaat BAS
- 15-08Trainingskamp succes!
- 11-08Sport- en spelmorgen bij BAS
- 09-08BAS 2 begint met zege
- 06-08Eerste jeugdkamp BASvoetbal groot succes
- 05-08Voorbereiding barst los
- 04-08BAS dupe van brandstichters
- 02-08Oud papier