BAS Voetbal De Parel van de Polder

Uitnodiging bijzondere Algemene Ledenvergadering

maandag 27 september 2021
Uitnodiging bijzondere Algemene Ledenvergadering

Het bestuur van BAS Voetbal nodigt haar leden uit voor een bijzondere Algemene Ledenvergadering. Deze bijzondere Algemene Ledenvergadering wordt gehouden op woensdag 6 oktober a.s. in onze kantine ‘Het Bastion’. Aanvang van deze vergadering is 20:00 uur.

Aanleiding voor de bijzondere Algemene Ledenvergadering is het (gevoelde) gebrek aan vertrouwen van een aantal leden van BAS Voetbal in het huidige bestuur. De leden van het bestuur stellen elk hun positie in het bestuur ter beschikking aan de Algemene Ledenvergadering. Tijdens deze bijzondere Algemene Ledenvergadering zal het bestuur een toelichting geven op haar besluit om terug te treden. Daarnaast zal tijdens de vergadering gekeken moeten worden naar een passende (tijdelijke) oplossing voor de ontstane situatie, één en ander in het belang van de continuïteit van BAS Voetbal.

In de bijlage bij deze uitnodiging treft u een persoonlijk bericht van de voorzitter, gericht aan de overige bestuursleden.

Wij zien u graag op de bijzondere Algemene Ledenvergadering van BAS Voetbal op 6 oktober a.s.

Bestuur BAS Voetbal

BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943

Privacy Policy voor leden

© 2001 - 2025 - BAS Voetbal Biddinghuizen