Alfa Romeo pakt titel
donderdag 29 december 2005
28 december vond het traditionele mix toernooi weer plaatst in de hallen van het Dok in Dronten. Dit keer ging het team Alfa Romeo er bij de senioren met de titel vandoor.
Net als alle jaren was de organisatie ook dit jaar weer prima voor elkaar. 's Ochtends de pupillen en in de middag de junioren/ dames en senioren.
Spannende ontknoping
Bij de senioren duurde het tot de laatste wedstrijd voordat de definitieve winnaar bekend gemaakt kon worden. In deze wedstrijd moest het team Eend (met o.a. Ferry van Dekken en Iven van Velde) winnen van het team Kever. Helaas voor de 2CV's pakte het anders uit, Kever won met 3-1.
Door dit resultaat legde Alfa Romeo (met: Sefan Tolhoek, Marco Westerhof, Ane Sybesma, Oscar Veron, Frank van Dekken en Barend van Dijk) beslag op de titel.
Volgend jaar beter
Volgend jaar is er voor iedereen uiteraard weer een herkansing. Dan vindt het toernooi waarschijnlijk plaatst op een zaterdag. Hierdoor zal er, met name, bij de senioren waarschijnlijk nog meer belangstelling zijn.
Klik hier voor alle foto's
Webredactie BAS-Voetbal
Bij het schrijven van dit bericht, waren de uitslagen van de pupillen en junioren nog niet bij de redactie bekend.
- 29-12Alfa Romeo pakt titel
- 27-12Indeling zaalvoetbal
- 20-12Trainers verlengen contract
- 18-12BAS haakt af in titelstrijd
- 17-12Oeli sportvrijwilliger 2005
- 15-12Voetbalclinic Heerenveen
- 14-12Sinterklaas was nog bij BAS, BAS-VEVO 2-2
- 12-12Uitslagen 10 december
- 04-12Henk van Dijk overleden
- 02-12Competitievoetbal weer afgelast