Balsponsor: Jan Overeem Woningaanpassingen
donderdag 31 januari 2019
De balsponsor voor de achtste competitiewedstrijd van dit seizoen, de derby tegen Swift ’64, is Jan Overeem Woningaanpassingen. Jan Overeem, leider van ons vlaggenschip, is eigenaar van dit Biddinghuizense bedrijf en levert op vele fronten een bijdrage aan de club.
Jan Overeem Woningaanpassingen richt zich vooral op de wat kleinere aanpassingen in en om het huis, die vanwege overheidsbezuinigingen vaak niet meer binnen de WMO-vergoeding vallen. “Mijn streven is om een veilige, maar zeker ook passende woningaanpassing bij de klant te realiseren”, zo valt te lezen op de site van Jan Overeem Woningaanpassingen.
Het bedrijf is bijna voor iedere aanpassing en/of klus in en om het huis in te huren. Zo legt Jan Overeem buiten het huis een oprit voor een scootmobiel of rolstoel neer en zijn er ook in het huis allerlei klussen mogelijk. Denk aan het drempelvrij maken van een woning of het plaatsen van een verhoogd toilet.
Jan Overeem Woningaanpassingen is binnen BAS Voetbal een bekend gezicht. Hij sponsort niet alleen de wedstrijdbal, maar is ook op andere vlakken actief.
Eigenaar Jan Overeem was zelf zeker twintig jaar lang speler van BAS en maakte in die periode exact honderd treffers. Na zijn periode als spelers heeft hij vele vrijwilligersfuncties voor zijn rekening genomen, waaronder jeugdtrainer, lid van de evenementencommissie en staflid van het jeugdkamp. Op dit moment is deze duizendpoot leider van het eerste elftal.
Uiteraard hopen we dat de bal van Jan Overeem Woningaanpassingen vele malen in het net van Swift ’64 ploft!
- 25-07Jeugdkamp 2025 groot succes
- 24-07Enquête - Geef je mening over vrijwilligerswerk bij BAS Voetbal
- 24-07Definitieve teamindeling jeugd en trainingstijden bekend
- 22-07BAS Doet-dag: zaterdag 23 augustus
- 15-07Vernieuwingen op het sportpark in volle gang
- 12-07Stefan Tolhoek nieuwe hoofdtrainer BAS Voetbal
- 02-07BAS Voetbal zoekt enthousiaste trainers voor seizoen 2025-2026
- 24-06Hoofdtrainer Abdelkarim Yahiaoui vertrekt
- 19-06In Memoriam - Giny Luijkx
- 19-06Kampioensteams bij BAS Voetbal