Reminder: Komende vrijdag is de Sponsoravond
dinsdag 11 juni 2019
Achter de schermen is de Sponsorcommissie druk met het finetunen van het programma van komende vrijdag, 14 juni. Dan vindt vanaf 19.00 uur in Het Bastion de jaarlijkse Sponsoravond plaats. Dit keer met als speciale gast Erik Hulzebosch.
De Sponsoravond bij BAS Voetbal is niet meer weg te denken uit het activiteitenprogramma van de vereniging. "Op deze manier doen we iets terug voor onze sponsoren, we kunnen namelijk niet zonder hun steun," aldus Gerard Zonneveld, voorzitter van de Sponsorcommissie.
De avond is toegankelijk voor sponsoren, leden van de 50 euro club, ereleden en leden van verdienste.
Aanmelden is gewenst en gaat via aanmelden.basvoetbal.nl.
"Inmiddels hebben we al een mooi aantal aanmeldingen binnen. We hopen natuurlijk dat iedereen die nog niet heeft gereageerd op de uitnodiging dit alsnog gaat doen," besluit Zonneveld.
De ontvangst met koffie / thee en iets lekkers is vanaf 19.00 uur. Het programma begint om 19.30 uur.
> Lees ook het bericht over de 50 €uro Club actie.
- 25-07Jeugdkamp 2025 groot succes
- 24-07Enquête - Geef je mening over vrijwilligerswerk bij BAS Voetbal
- 24-07Definitieve teamindeling jeugd en trainingstijden bekend
- 22-07BAS Doet-dag: zaterdag 23 augustus
- 15-07Vernieuwingen op het sportpark in volle gang
- 12-07Stefan Tolhoek nieuwe hoofdtrainer BAS Voetbal
- 02-07BAS Voetbal zoekt enthousiaste trainers voor seizoen 2025-2026
- 24-06Hoofdtrainer Abdelkarim Yahiaoui vertrekt
- 19-06In Memoriam - Giny Luijkx
- 19-06Kampioensteams bij BAS Voetbal