Sportpark tot nader order na 17:00 uur gesloten
maandag 29 november 2021
Vrijdagavond 26 november jl. heeft het kabinet een aantal aangescherpte maatregelen afgekondigd om de oplopende Corona-besmettingen te stoppen. Eén van deze maatregelen betreft het sluiten van sportaccommodaties na 17:00 uur voor een periode van drie weken. Dit betekent dat er tot en met zaterdag 18 december na 17:00 niet getraind kan worden.
Omdat de sportaccommodatie volledig gesloten moet zijn kan de kantine na 17.00 uur ook niet gebruikt worden om te vergaderen.
Over het verloop van de voetbalcompetities heeft de KNVB nog geen besluit genomen. Dit besluit wordt één dezer dagen verwacht. Zodra hier meer duidelijkheid over is, zal dit gecommuniceerd worden. Houd hiervoor onder andere deze website in de gaten.
Wij rekenen op een ieder haar c.q. zijn medewerking in dit verband. Alleen samen krijgen wij het akelige Corona-virus er onder! Helaas kunnen wij het niet mooier maken!
Bestuur BAS Voetbal
- 25-08Fotoboeken jeugdkamp nu beschikbaar
- 11-08BAS Voetbal zoekt enthousiaste trainer(s) voor het seizoen 2025-2026
- 04-08Geef je op voor de BAS Doet Dag
- 25-07Jeugdkamp 2025 groot succes
- 24-07Enquête - Geef je mening over vrijwilligerswerk bij BAS Voetbal
- 24-07Definitieve teamindeling jeugd en trainingstijden bekend
- 22-07BAS Doet-dag: zaterdag 23 augustus
- 15-07Vernieuwingen op het sportpark in volle gang
- 12-07Stefan Tolhoek nieuwe hoofdtrainer BAS Voetbal
- 02-07BAS Voetbal zoekt enthousiaste trainers voor seizoen 2025-2026