Klaverjassen bij BAS Voetbal
vrijdag 24 februari 2023
Op vrijdag 10 maart aanstaande wordt er bij BAS Voetbal weer volop geklaverjast. Ook op 14 april en 12 mei staan er klaverjasavonden gepland. Deze avonden zijn voor BAS-leden en dorpsgenoten en beginnen om 20:00 uur (uiterlijk 19:45 melden) in de kantine van BAS Voetbal.
Er worden drie rondes Amsterdams met wisselende maat gespeeld, waarbij het ook mogelijk is om alleen te komen. Deelnemers kunnen zich aanmelden via de bar bij BAS Voetbal, door te mailen naar klaverjassenbas@outlook.com of door te bellen naar 0612674633.
Het klaverjassen bij BAS Voetbal is altijd een gezellige avond. Dit werd ook weer bevestigd op de vorige klaverjasavond op vrijdag 27 januari, toen er met 9 tafels volop geklaverjast werd. De winnaar van de avond was Charles Simonis met 5.865 punten, gevolgd door Mart Muller met 5.488 punten en Wim Kluin met 5.330 punten. Chris Burgers haalde de poedelprijs met 3.353 punten.
Deelnemers doen niet alleen mee voor de gezelligheid en de eer, maar ook voor de wisselbeker. De naam van de winnaar van het gehele jaar wordt op deze beker gegraveerd. Om kans te maken op deze beker, dien je minimaal vier keer te hebben meegespeeld.
- 06-05Samen voor sfeer én veiligheid: nieuw protocol voor sfeeracties
- 04-05Klaverjassen bij het “Op Dreef Festival Biddinghuizen”
- 03-05Reminder: Vrijwilligersavond BAS Voetbal
- 03-05Uitslagen 3 mei
- 01-05Familie Middag balsponsor BAS - ESC
- 29-04Koffiecorner biedt appelgebak tijdens wedstrijd BAS 1
- 24-04BAS Voetbal bouwt aan morgen – bouw jij mee?
- 23-04Vrijwilligersavond BAS Voetbal – A Touch of Dutch NL
- 23-04JO9-3 bezoekt Ajax – een dag om nooit te vergeten
- 22-04BAS Voetbal zoekt een teammanager voor BAS 1