Update dames BAS Voetbal / kennismakingsavond op 13 juni
zondag 9 juni 2024
Een week na de oproep van BAS Voetbal voor dames om te komen voetballen bij de vereniging hebben al bijna 20 dames van 18 jaar en ouder zich aangemeld die het leuk lijken om een balletje te trappen.
Heb je het bericht voorbij zien komen, maar twijfelde je nog? Meld je nog aan! In de groep van aanmeldingen zitten dames die al vaker hebben gevoetbald, maar ook dames voor wie het allemaal nieuw is. Een mooie mix dus!
Het is de bedoeling dat er één keer in de week getraind zal worden en om in competitie verband 7 tegen 7 te voetballen op een half voetbalveld. De competitie vind plaats op 5 vrijdagavonden in het najaar en 5 vrijdagavonden in het voorjaar. Op zo’n avond speel je meerdere wedstrijden. De totale speeltijd op zo’n voetbalavond is 60 minuten.
Heb je interesse, stuur dan een mail naar wedstrijdsecretariaat@basvoetbal.nl. Donderdag 13 juni om 20.00 uur is er een introductie-/kennismakingsavond in de kantine van BAS Voetbal aan de Sportlaan in Biddinghuizen.
Zien we je dan?
BAS Voetbal
- 24-04BAS Voetbal bouwt aan morgen – bouw jij mee?
- 23-04Vrijwilligersavond BAS Voetbal – A Touch of Dutch NL
- 23-04JO9-3 bezoekt Ajax – een dag om nooit te vergeten
- 22-04BAS Voetbal zoekt een teammanager voor BAS 1
- 20-04Uitslagen 19 april
- 14-04AH Biddinghuizen Stratenvoetbaltoernooi
- 13-04Henk van den Hoorn wint Klaverjassen
- 12-04Uitslagen 12 april
- 09-04dTLS. Online Marketing balsponsor bij BAS 1
- 08-04Zaterdag 19 april: Darttoernooi