Snert eten en aansluitend darten
maandag 23 januari 2023
Op zaterdag 11 februari is er in de kantine (weer) de mogelijkheid om snert te eten. Vanaf 17.30 uur is een ieder welkom om aan te schuiven. Kosten bedragen € 4,= p.p. Opgeven is noodzakelijk en kan tot en met vrijdag 6 februari.
Opgave kan door te mailen naar kantine@basvoetbal.nl of door je aan te melden via het formulier achter de bar.
Na het snert eten, kan er gedart worden. De organisatie ligt in handen van dartvereniging Hedi-Darts in samenwerking met de evenementencommissie van BAS Voetbal. D.m.v. loting worden er koppels gevormd. Vooraf aanmelden is niet verplicht, maar wel wenselijk. Het darten start om 20:00 uur.
Het inschrijfgeld bedraagt minimaal € 3- p.p. (meer mag :)). Met de opbrengst van deze avond (en verdere dartavonden die dit en volgend seizoen georganiseerd gaan worden) hoopt Hedi-Darts een bijdrage te kunnen leveren aan het verbeteren / opknappen van de kantine van BAS Voetbal. Het is handig om wat extra contant geld mee te nemen, voor de verloting die deze avond gehouden zal worden.
Opgave kan door te mailen naar evenementen@basvoetbal.nl of door je aan te melden via het formulier achter de bar.
- 02-07BAS Voetbal zoekt enthousiaste trainers voor seizoen 2025-2026
- 27-06Vacature: Trainer Eerste Elftal BAS Biddinghuizen (Zaterdag 5e Klasse)
- 24-06Hoofdtrainer Abdelkarim Yahiaoui vertrekt
- 19-06In Memoriam - Giny Luijkx
- 19-06Kampioensteams bij BAS Voetbal
- 15-06Jeugdindeling seizoen 2025-2026 bekendgemaakt [update]
- 13-06Seniorentoernooi afgelast
- 11-06Enthousiast na dTLS Scholenvoetbaltoernooi? Kom proeftrainen bij BAS Voetbal!
- 10-06In Memoriam: Henk Drenthe
- 10-06Seizoensafsluiting: laatste activiteiten op de club