Technische staf eerste elftal BAS Voetbal compleet
woensdag 24 mei 2023
Op de laatste officiële speeldag van de competitie zijn er handtekeningen geplaatst onder de contracten voor drie nieuwe leden van de technische staf van het eerste elftal van BAS Voetbal. Vanaf het seizoen 2023-2024 zullen Sonja Ambergen, Wouter Foppen en Ronald Hulsker naast hoofdtrainer Jeroen van den Berg staan als begeleiding van het vlaggenschip. Jannick Klopman blijft aan als leider.
Vanwege het stoppen van Mark Geling, Gerjan Westerhof en Martin Kern als respectievelijk verzorger, assistent-trainer en keeperstrainer bij het eerste elftal is de technische commissie op zoek gegaan. Sonja zal betrokken zijn bij BAS Voetbal als verzorgster, voor de ondersteuning en behandeling bij blessures op trainingsavonden en wedstrijddagen. Wouter zal de hoofdtrainer ondersteunen op diverse voetbalgebieden als assistent-trainer en Ronald neemt de keepers van BAS Voetbal onder zijn hoede.
De technische commissie en het bestuur van BAS Voetbal zijn blij met deze waardevolle toevoegingen aan de technische staf en hebben vertrouwen in het nieuwe seizoen en de samenwerking.
- 09-05Programma 10 mei
- 06-05Samen voor sfeer én veiligheid: nieuw protocol voor sfeeracties
- 04-05Klaverjassen bij het “Op Dreef Festival Biddinghuizen”
- 03-05Reminder: Vrijwilligersavond BAS Voetbal
- 03-05Uitslagen 3 mei
- 01-05Familie Middag balsponsor BAS - ESC
- 29-04Koffiecorner biedt appelgebak tijdens wedstrijd BAS 1
- 24-04BAS Voetbal bouwt aan morgen – bouw jij mee?
- 23-04Vrijwilligersavond BAS Voetbal – A Touch of Dutch NL
- 23-04JO9-3 bezoekt Ajax – een dag om nooit te vergeten