BAS Voetbal De Parel van de Polder

Darttoernooi op 16 februari

woensdag 6 februari 2019
Darttoernooi op 16 februari

De evenementencommissie van BAS Voetbal organiseert op zaterdag 16 februari het jaarlijkse darttoernooi voor senioren, dames, A-junioren en vrijwilligers. De avond begint na het snert-eten om 19.45 uur.

In 't Bastion wordt er als vanouds gespeeld in koppels, die ter plaatse door de organisatoren worden geloot. "Wij hopen op zoveel mogelijk deelnemers", laat de commissie weten.

Het darttoernooi begint om 20.00 uur, maar vanwege de loting worden de deelnemers om 19.45 uur verwacht. In koppels wordt de spelvorm 501 met dubbel uit gegooid.

Inschrijven voor het toernooi is niet nodig, gewoon komen is voldoende! De deelname aan het toernooi is gratis. "Schroom niet en kom op 16 februari naar 't Bastion. Het wordt vast en zeker weer een gezellige avond!", aldus de Evenementencommissie.

Een gezellige 16 februari dus. Thuiswedstrijd BAS 1, snert eten en dan darten! Komt allen!

Evenementencommissie BAS Voetbal

BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943

Privacy Policy voor leden

© 2001 - 2025 - BAS Voetbal Biddinghuizen