Prijzen stratenvoetbal gaan naar Swifterbant
zaterdag 1 juni 2019De eerste prijzen van het AH Schuurhuis Stratenvoetbal toernooi 2019 zijn zowel bij de dames als bij de heren gegaan naar teams met het Swift'64-logo op de borst. De herenfinale werd in de slotseconde beslist.
Met 32 teams kende stratenvoetbal 2019 hetzelfde aantal deelnemers als vorig jaar. Het organiserende BASVoetbal was dan ook tevreden met de animo.
In diverse klassen kwamen teams tegen elkaar uit op de drie velden van BAS. De finale bij de heren ging tussen team Hendriks Incasso, met spelers van Reaal Dronten (deels bestaande uit Biddinghuizers) en team 'Witte Spoken' met spelers van Swift en daarmee was het voor het eerst in de geschiedenis een 'buitenlandse' finale. Na een 1-0 voorsprong voor Swift was het snel gelijk. Lang leek het uit te draaien op strafschoppen, maar in de slotseconde scoorde Swift de winnende, hoewel Reaal driftig claimde dat de bal niet over de lijn was.De 1-0 voor Swift
Dames
Bij de dames was het verschil groter. Team Poldergirls won alle wedstrijden (in de tweede wedstrijd werd het zelfs 8-0) en kreeg maar één doelpunt tegen. De tweede plaats was voor de AH Dames en het podium werd gecompleteerd door team 'FC We will make football great again'.
Overige uitslagen
35-plus:
1. Club MMG
2. Lucernehof
3. FC Hond
Klungelpoule:
1. Spurs
2. De Kneus
3. Parels van het zuipen / JS Fun
Jeugd:
1. All-in junior
2. De krokante kont
3. Black banana's
Foto's AH Stratenvoetbal 2019 (1/2)
Foto's AH Stratenvoetbal 2019 (2/2)
Redactie BHZNet.nl
- 30-06Geslaagde scheidsrechters ontvangen kleding
- 28-06Kijk naar de Oranje Leeuwinnen tijdens Familiedag
- 27-06Ook Reuze Tobbedansen op BAS Familiedag
- 27-06Van de bestuurstafel… #12
- 27-06Uitnodiging Algemene Ledenvergadering
- 26-06Familiedag: inschrijving sluit donderdag
- 25-06Koop een vak voor Schijt je Rijk
- 24-06Whack a Mole op BAS Familiedag
- 21-06Vacatures verschillende jeugdteams
- 21-06Selectie BAS Voetbal seizoen 2019-2020
- 18-06Programma Familiedag: schrijf je nu in!
- 15-06Inspirerende Erik Hulzebosch op 6e sponsoravond
- 14-06Ook Nabil Essaddouqi terug bij BAS Voetbal
- 12-06Inschrijven voor het BAS Voetbal Jeugdkamp
- 11-06Reminder: Komende vrijdag is de Sponsoravond
- 11-06Zeer geslaagd Parel van de Polder toernooi
- 05-06Belangrijk: Technisch beleid op de schop
- 04-06Martin Wubs en Bret Eijkelboom terug bij BAS
- 03-06Parel van de Polder toernooi
- 03-0650 €uro Club: Gratis naar de sponsoravond
- 02-06Het prachtseizoen eindigt in Zutphen
- 01-06Uitslagen zaterdag 1 juni
- 01-06Prijzen stratenvoetbal gaan naar Swifterbant