Mail adres informatie@basvoetbal.nl operationeel
zondag 23 oktober 2022
De commissie communicatie, van links naar rechts Brigitte Ender, Jesper Claassen, Wilco den Teuling (voorzitter), Mart Muller en Danielle Kamphorst, zijn druk bezig om de juiste communicatie lijnen binnen BAS Voetbal in te richten.
Zij proberen dat te bereiken door:
- In overleg met alle commissies opstellen van een jaaragenda waarbij zeker wordt gesteld dat bepaalde commissies met elkaar en met het bestuur voldoende uitwisseling hebben.
- Inrichten van een zogenaamde Q&A menu op de website waar veel voorkomende vragen (Q) en bijbehorende antwoorden (A) zullen worden gepresenteerd. Veel voorkomende vragen zijn bijvoorbeeld:
- Hoe verloopt de aanmelding?
- Hoeveel bedraagt het lidmaatschapsgeld?
- Hoe kom ik aan BAS kleding?
- Etc.
- Mochten er ondanks deze inrichting nog onduidelijkheden zijn bij ouders, spelers en/of vrijwilligers dan kan er gebruik gemaakt worden van het mailadres informatie@basvoetbal.nl. De commissie zal er dan voor zorg dragen dat uw vraag in behandeling wordt genomen en de vrager van een terugkoppeling wordt voorzien.
Uiteraard is het ook altijd mogelijk om een vraag fysiek aan één van de commissie leden te stellen.

Nieuws
- 09-05Programma 10 mei
- 06-05Samen voor sfeer én veiligheid: nieuw protocol voor sfeeracties
- 04-05Klaverjassen bij het “Op Dreef Festival Biddinghuizen”
- 03-05Reminder: Vrijwilligersavond BAS Voetbal
- 03-05Uitslagen 3 mei
- 01-05Familie Middag balsponsor BAS - ESC
- 29-04Koffiecorner biedt appelgebak tijdens wedstrijd BAS 1
- 24-04BAS Voetbal bouwt aan morgen – bouw jij mee?
- 23-04Vrijwilligersavond BAS Voetbal – A Touch of Dutch NL
- 23-04JO9-3 bezoekt Ajax – een dag om nooit te vergeten