Reminder: Vrijwilligersavond BAS Voetbal
zaterdag 3 mei 2025
Alle vrijwilligers die op wat voor manier dan ook hebben bijgedragen aan BAS Voetbal zijn van harte welkom op onze jaarlijkse vrijwilligersavond op zaterdag 10 mei.
De avond waarop de waardevolle en hardwerkende vrijwilligers van BAS Voetbal achterover mogen leunen, na een seizoen tijd en energie schenken aan de Parel van de Polder. Zonder vrijwilligers, geen BAS Voetbal.
De save the date was al zichtbaar op de socials. En de uitnodiging is gedeeld via mail en gedeeld in diverse WhatsApp-groepen. Het kan zijn dat je deze gemist hebt – geen probleem! Wil je alsnog op de hoogte blijven of je aanwezigheid doorgeven? Stuur dan even een mailtje naar: vrijwilligers@basvoetbal.nl
Aanmelden kan ook via: https://aanmelden.basvoetbal.nl
Omdat we mogelijk niet van iedereen het juiste mailadres hebben, plaatsen we deze aankondiging ook op de website.
We hopen je te zien op deze feestelijke avond – laten we samen terugkijken, vooruitkijken en proosten op een mooi BAS-jaar!
Bestuur BAS Voetbal
- 06-05Samen voor sfeer én veiligheid: nieuw protocol voor sfeeracties
- 04-05Klaverjassen bij het “Op Dreef Festival Biddinghuizen”
- 03-05Reminder: Vrijwilligersavond BAS Voetbal
- 03-05Uitslagen 3 mei
- 01-05Familie Middag balsponsor BAS - ESC
- 29-04Koffiecorner biedt appelgebak tijdens wedstrijd BAS 1
- 24-04BAS Voetbal bouwt aan morgen – bouw jij mee?
- 23-04Vrijwilligersavond BAS Voetbal – A Touch of Dutch NL
- 23-04JO9-3 bezoekt Ajax – een dag om nooit te vergeten
- 22-04BAS Voetbal zoekt een teammanager voor BAS 1