Trainer van den Berg en BAS Voetbal per direct uit elkaar
dinsdag 30 januari 2024
Jeroen van den Berg, huidige hoofdtrainer van het eerste elftal bij BAS Voetbal en bezig met de laatste maanden van zijn contract, heeft aangegeven per direct zijn taken neer te willen leggen. Onverwachts moet de vereniging op zoek naar een oplossing voor de tweede helft van dit seizoen.
Persoonlijke redenen en gebrek aan motivatie en plezier is aanleiding geweest voor Jeroen om maandagavond dit nieuws telefonisch te delen met Herman Stegeman, voorzitter van BAS Voetbal.
De vierdeklasser uit Biddinghuizen was al op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer voor het seizoen 2024-2025, nadat Jeroen had aangegeven na dit seizoen te willen stoppen.
Wouter Foppen, assistent-trainer van BAS 1, neemt vooralsnog de honneurs waar. De vereniging zal zich buigen over een langdurige oplossing voor de tweede helft van het lopende seizoen.
Het bestuur van BAS Voetbal wenst Jeroen sterkte en geluk, op diverse vlakken.
- 29-04Koffiecorner biedt appelgebak tijdens wedstrijd BAS 1
- 24-04BAS Voetbal bouwt aan morgen – bouw jij mee?
- 23-04Vrijwilligersavond BAS Voetbal – A Touch of Dutch NL
- 23-04JO9-3 bezoekt Ajax – een dag om nooit te vergeten
- 22-04BAS Voetbal zoekt een teammanager voor BAS 1
- 20-04Uitslagen 19 april
- 14-04AH Biddinghuizen Stratenvoetbaltoernooi
- 13-04Henk van den Hoorn wint Klaverjassen
- 12-04Uitslagen 12 april
- 09-04dTLS. Online Marketing balsponsor bij BAS 1