BAS Voetbal De Parel van de Polder

dTLS. Schoolvoetbaltoernooi 2025

woensdag 3 september 2025
dTLS. Schoolvoetbaltoernooi 2025

Woensdag 17 september vindt het jaarlijkse dTLS schoolvoetbaltoernooi plaats bij BAS voetbal. Vanaf 14.00 breekt de strijd los tussen de drie Biddinghuizer scholen op Sportpark de Schelp, om te bepalen welke school de beste is.

Dit toernooi wordt mede mogelijk gemaakt door dTLS. Zij zorgen er onder andere voor dat iedereen op deze dag kan genieten van wat te drinken bij de bar en staan de hele middag klaar om lekker snacks en patat klaar te maken bij de snackcorner!

Gedurende de dag vinden er drie aparte toernooien plaats. Groep 3/4, 5/6, 7/8 gaan apart de strijd aan. In elk toernooi kan er maar één team de beste zijn. Dit team gaat naar huis met een prijs.

Voor de groepen 1 & 2 is er dit jaar voor het eerst een clinic. Deze clinic wordt verzorgd door spelers van onze eigen club en bestaat uit diverse verschillende spelletjes en oefeningen.

Het belooft een sportieve, maar bovenal gezellige middag te worden!

BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943

Privacy Policy voor leden

© 2001 - 2025 - BAS Voetbal Biddinghuizen