BAS Voetbal De Parel van de Polder

Stand BAS JO13-2 2023/2024

Onder 13 Zaterdag - 5e klasse (3e fase) 01 VOORJAAR

Uitslagen
6-aprVVOG Harderwijk JO13-6JM - 't Harde JO13-20 - 5
6-aprESC JO13-4 - DOS Kampen JO13-43 - 2
6-aprBAS JO13-2JM - Unicum JO13-41 - 9
6-aprWissel JO13-1JM - OWIOS JO13-23 - 1
6-aprSV Zwolle JO13-2 - Batavia '90 JO13-32 - 3
6-aprDSV '61 JO13-2 - Sparta Nijkerk JO13-611 - 1
6-aprZeewolde JO13-5 - Lelystad '67 JO13-36 - 0
Stand
#TeamGWGLVP+/-
1't Harde JO13-287102226
2DSV '61 JO13-286021822
3Batavia '90 JO13-375201718
4Unicum JO13-475111621
5SV Zwolle JO13-274121313
6Wissel JO13-1JM7403125
7Zeewolde JO13-57313102
8DOS Kampen JO13-472147-4
9VVOG Harderwijk JO13-6JM72056-13
10OWIOS JO13-272056-16
11ESC JO13-472056-18
12Sparta Nijkerk JO13-682066-16
13BAS JO13-2JM81255-16
14Lelystad '67 JO13-371154-24
Programma
13-apr 08:30Unicum JO13-4 - DSV '61 JO13-2Competitie
13-apr 08:30't Harde JO13-2 - BAS JO13-2JMCompetitie
13-apr 08:30Sparta Nijkerk JO13-6 - Zeewolde JO13-5Competitie
13-apr 09:00OWIOS JO13-2 - VVOG Harderwijk JO13-6JMCompetitie
13-apr 10:00Batavia '90 JO13-3 - Wissel JO13-1JMCompetitie
13-apr 11:00Lelystad '67 JO13-3 - ESC JO13-4Competitie
13-apr 11:00DOS Kampen JO13-4 - SV Zwolle JO13-2Competitie
20-apr 08:30VVOG Harderwijk JO13-6JM - Batavia '90 JO13-3Competitie
20-apr 09:00BAS JO13-2JM - OWIOS JO13-2Competitie
20-apr 09:45ESC JO13-4 - Sparta Nijkerk JO13-6Competitie
20-apr 10:30DSV '61 JO13-2 - 't Harde JO13-2Competitie
20-apr 10:30SV Zwolle JO13-2 - Wissel JO13-1JMCompetitie
20-apr 11:15Zeewolde JO13-5 - Unicum JO13-4Competitie
20-apr 14:30DOS Kampen JO13-4 - Lelystad '67 JO13-3Competitie
Onder 13 Zaterdag - 5e klasse (2e fase) 16 NAJAAR
Stand
#TeamGWGLVP+/-
1sv Reaal Dronten JO13-1JM65101635
2DSV '61 JO13-253111017
3SC Genemuiden JO13-552036-6
4BAS JO13-2JM52036-7
5DOS Kampen JO13-452036-10
6CSV'28 JO13-5JM52036-17
7't Harde JO13-221013-5
8Lelystad '67 JO13-330030-7
Onder 13 Zaterdag - 5e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 05 NAJAAR
Stand
#TeamGWGLVP+/-
1ST Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1JM65101632
2Zeewolde JO13-465011525
3asv Dronten JO13-464021221
4Hierden JO13-362137-10
5BAS JO13-2JM62046-19
6Sparta Nijkerk JO13-661053-15
7Lelystad '67 JO13-361053-34
BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943

Privacy Policy voor leden

© 2001 - 2024 - BAS Voetbal Biddinghuizen